Адвокат Януковича погрожує ГПУ

Джерело фото: Сегодня

Захисник колишнього президента України Віктора Януковича Сердюк Віталій заявив, що заочне розслідування щодо його підзахисного має бути припинене негайно, проте в українській Генеральній прокуратурі думають інакше.

Про це Сердюк розповів під час розмови з представниками видання «УП», передає replyua.net.

«Після того, як Генеральна прокуратура Російської Федерації офіційно підтвердила для Генеральної прокуратури України місце проживання екс-президента Віктора Януковича, українська сторона не має жодних підстав для того, щоб проводити спеціальну процедуру заочного розслідування. Тим більше російська сторона погодилась всіляко сприяти вирішенню даного питання», – розповів він.

За словами Сердюка, заочне розслідування вже припинилося, оскільки «якщо причини для нього відсутні, то починається процедура звичайного розслідування». «Якщо заочне розслідування буде продовжуватися і надалі, то це буде кримінальним порушенням», – наголосив адвокат Януковича. «І якщо Генпрокуратура України буде це ігнорувати, то ми як адвокати будемо подавати заяву про кримінальне правопорушення», – каже Сердюк. Також він підтвердив, що Янукович проживає за адресою Росія, місто Ростов-на-Дону, вул. Єременка, 81В.

Нагадаємо, раніше Україна відмовилася допитувати Януковича.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*