Ані Лорак знову скаржиться на Україну

Джерело фото: 24tv.ua

Співачка Ані Лорак розповіла про своє ставлення до України і вітчизняних артистів.

Зокрема, в інтерв’ю зірка пожалілася на погану економічну ситуацію в країні, повідомляє Gazeta.ua.

“Ні для кого не секрет, що рівень життя сильно впав – криза позначилася на всіх верствах населення. Ось навіть за своїм батькам дивлюся – вони отримують величезні рахунки за комуналку. Зрозуміло, що у них є моя допомога, як у багатьох стареньких батьків є допомога їхніх дітей. Але як виживати літнім людям, у яких немає дітей? А хворим людям? З цими позамежними цінами на лікування серйозно захворіти – катастрофа, люди просто відчувають себе приреченими. Сфера охорони здоров’я, економічна сфера – скрізь проколи… В кожній сім’ї є що сказати з цього питання”, – сказала Ані Лорак.

Також співачка зазначила, що якість сучасної української музики низька. Її не можна представляти у світі.

“Сьогодні все змінилося, але чомусь на якість української музики це особливо не вплинуло. Багато наших артистів “розслабили булки”. Людей, які роблять якісну конкурентоспроможну музику українською мовою, яку було б не соромно слухати в будь-якій точці світу, не так вже й багато.

Як професіоналу в своїй галузі, мені незрозумілі деякі явища українського шоу-бізнесу: дедалі частіше бачу величезні афіші артистів на Палаці “Україна”, яких я раніше ніколи не знала і не чула, але вони дають чомусь відразу по 3 сольника”, – розповіла Лорак. Вона додала, що з’явилося багато непрофесійних виконавців.

Нагадаємо, раніше Дзідзьо розповів, що думає про представницю РФ на Євробаченні 2017.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*