Буквально за тиждень Львів позбудеться сміття

Джерело фото: Гал-Інфо

Сьогодні мають визначити, які саме полігони приймуть накопичені львівські відходи. Бо з підвищенням температури повітря вони стають все більш небезпечними.

Якщо накопичене сміття і далі не вивозити з міста – на майданчиках  оселяться щурі та собаки-безхатьки. А вони небезпечні для перехожих, повідомляє радіо “Львівська Хвиля”.

“Зараз буде можливість доступу гризунів, бродячих тварин до тих харчових відходів, які є в побутовому смітті. І, відповідно, треба ті заходи по їх відлову, винищенні активізувати. Тому що вони переносять дуже небезпечні захворювання. А зараз повно і сказу, і туляремії”, – каже керівник обласного лабораторного центру Роман Павлів.

Перевантажені станом на ранок вівторка у Львові 454 сміттєві майданчики. Це інформація від мерії. В облдержадміністрації заперечують і кажуть, що зараз із міста не вивезено вдвічі більше непотребу. Звільнити Львів від сміттєвого полону область планує впродовж п’яти–семи днів.

“Ми проведемо переговори із власниками полігонів твердих побутових відходів на території Львівщини і поза межами, для того, щоб забезпечити утилізацію тих відходів. А далі ми позамітаємо місто і віддамо чисте місто – так само, як робили це два місяці тому, – міській владі міста Львова”, – розповів керівник Львівщини Олег Синютка.

Від допомоги області львівські чиновники не відмовляються.

“Якщо зараз буде надана допомога, ми будемо вдячні. Але ще раз кажу, що ми б вбачали, щоб ці договори були не на два-три дні, а хоча б на рік. Тоді є можливість планувати, організовувати іншим чином. Якщо це знову буде на два-три дні, ми й за це вдячні. Тому що реально є перенакопичення”, – каже директор міського департаменту житлового господарства Сергій Бабак.

Він вкотре нагадав, що критичної ситуації вдалося б уникнути, якби у Рясному працював прес.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Львові хочуть оголосити надзвичайний стан.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*