Дві третини іноземців чекають на українців після Євробачення

Джерело фото: Кореспондент
Українське Євробачення вразило європейців та збільшило в їхніх очах шанси України потрапити до ЄС.

Про це повідомив UA Перший.

За результатами соціального дослідження Інституту світової політики (ІСП) на замовлення компанії GfK Ukraine, 51% іноземних гостей на Євробаченні-2017 зазначили, Україна виправдала їхні очікування, ще 47% наголосили, що країна перевищила усі сподівання.

За словами керівника ІСП Альони Гетьманчук, приїзд іноземних гостей на Євробачення суттєво змінив їхнє сприйняття України. Так, завдяки масштабному європейському шоу країна отримала більше прихильників її майбутнього членства у ЄС. За словами Гетьманчук, близько 64% іноземців висловились за приєднання України до Євросоюзу.

Крім цього, 54% гостей заявили, що Україна уже за наступні п’ять років має усі шанси увійти до ЄС. 10 років на отримання членства дають 19% іноземців, 6% гостей пророкують країні 20 років, і лише 1% сказали, що не бачать Україну в складі європейської сім’ї. Решта опитуваних: або ж не визначилися з думкою, або ж просто не вражені проведенням конкурсу.

За інформацією компанії GfK Ukraine, соцопитування проходило з 9 по 13 травня. Всього у ньому прийняло участь 1060 іноземних респондентів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з’явилася українська версія переможної пісні Євробачення 2017.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*