Генштаб може змінити міністра оборони

Джерело фото: 112.ua

Україна має великого агресора на сході – Російську Федерацію. І в цьому випадку спекулювати на темі диверсії на Харківщині – означає рубати гілку, на якій ми всі сидимо.

Таку думку висловив політтехнолог Петро Охотін у прямому ефірі програми “Перші про головне. Коментарі” на телеканалі ZIK.

“Насправді дуже хотілося б, щоб у цій ситуації було менше політичних технологій, а більше громадського моніторингу за роботою військової прокуратури, МВС і СБУ. На мою думку, якщо розробляється питання диверсії, то це передусім справа для СБУ, яка має боротися з тероризмом загалом”, – розповів політтехнолог Петро Охотін.

Також він наголосив, що якщо зараз застосувати багато політтехнологій щодо вибухів боєприпасів у Балаклії, то не виключено, що дуже скоро не буде, де ці технології втілювати. Україна має великого агресора – РФ. І в цьому випадку просто спекулювати на цій темі означає рубати гілку, на якій ми всі сидимо.

“14 квітня буде рік, як працює уряд В. Гройсмана. І це дуже неприємна “квіточка” до його звіту про роботу. Я переконаний, що якраз випадок з Балаклією буде підніматися. І якщо СБУ і міліція будуть розробляти більше диверсійну версію, що цілком закономірно, то все ж з політичного боку потрібно вимагати розслідування корупційного скандалу і розуміння того, що відбулося”, – зазначив Охотін.

Відставка міністра оборони не створить особливих проблем. Адже є Генштаб, де працюють професійні люди і тому у нашому випадку політична заміна багато не вирішуватиме, переконаний експерт.

Нагадаємо, недавно повідомлялося що відбуватиметься далі на Донбасі.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*