Хто керує “Батьківщиною” у парламенті

Джерело фото: Tarnopol.in.ua

Десь три перші місця за ухваленням рішень займає Юлія Володимирівна Тимошенко завдяки своєму великому авторитету.

Але якщо дивитися по інтенсивності ідеологічної роботи, то Олександра Кужель дуже активна у внутрішньо-фракційних дискусіях – у неї є точка зору майже на всі питання.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (телеканал ZIK) розповів Ігор Луценко, народний депутат із фракції “Батьківщина”. Також обранець зауважив, що інші фракційні лідери мають спеціалізації. “Є Вадим Івченко – по аграрних питаннях, Кожем’якін – по правоохоронних. Їх дослухаються залежно від теми”, – зауважив Луценко. Щодо своєї позиції у фракції нардеп зауважив, що у “Батьківщині” його “підтримують і захищають”, а він сам відчуває себе своїм у колі однопартійців.

Також Ігор Луценко зізнався, що принаймні наступні п’ять років свого майбутнього збирається присвятити політиці. Розповів пан Луценко і свої думки про політичне майбутнє Юлії Тимошенко – ймовірну президентську посаду. “Це можливо, але я одночасно розумію, наскільки великий пул ворогів вона збере, коли буде питання по виборах”, – відзначив Ігор Луценко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Тимошенко готується до виборів президента вже цієї осені.


Новини за темою


2 Comments

  1. Перш ніж рахувати відсотки прихильників треба йти в народ чістити мізки укросовкам,що отримали від швондерських ЗМІ таку дозу брехні,що одних тільки атак Юлії Володимирівни буде замало.Потрібен постійний системний лікбез одураченого народу.Тоді відсотки будуть сталі ідалеко за 50%,бо люди вже люто ненавидять владу.Проблема у розгубленості і дезорганізованості.

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*