Хто вони – найуспішніші жінки України?

Джерело фото: hochu.ua

Журнал “Новое время” представив щорічний рейтинг 100 найуспішніших жінок України.

Серед найуспішніших жінок українського шоу-бізу та медіа опинилися Тіна Кароль, Катя Осадча, Ольга Фреймут та Алла Мазур.

Тіна Кароль посіла у рейтингу 90 сходинку. Заслужила співачка місце у топ-100 участю у телепроекті “Голос країни” та “Голос. Діти” телеканалу 1+1, а також своїм голосом та активною громадською діяльністю.

Як повідомляє сайт ТСН, улюблениця глядачів Алла займає 76 позицію і, як завжди, лишається лідером порівняно з іншими колегами-телеведучими в загальному рейтингу. Головним професійним досягненням цього року Мазур вважає довіру глядачів до програми “ТСН Тиждень” та збільшення їх кількості за дослідженнями.

Джерело фото: Time To Change
Джерело фото: Time To Change

Ведуча “Світського життя” Катерина Осадча закріпилася у рейтингу від “Нового времени” у блоці “Шоу-бізнез”. Вже понад 10 років Осадча дивує глядачів своїми відвертими інтерв’ю з найяскравішими представниками української еліти: політиками, високопосадовцями, представниками шоу-бізнесу, а також персонами світового рівня.  Окрім “Світського життя” Катя у парі з Юрієм Горбуновим веде найрентинговіші талант-шоу “Голос країни” та “Голос.Діти”. У неї  92-й номер рейтингу.

Джерело фото: www.tyosoblyva.in.ua
Джерело фото: www.tyosoblyva.in.ua

Також до сотні найуспішніших жінок України за версією журналу “Новое время” на позиції 94 увійшла Ольга Фреймут. Ведуча продовжує проводити суспільно важливі інспекції українських міст та активно працює над новим проектом телеканалу 1+1 реаліті-шоу “На ножах”.

Джерело фото: В городе
Джерело фото: В городе

Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*