“Кривавий Пастор” засмутив сепаратистів

Джерело фото: Голос Правди

Секретар РНБО висловив переконання, що “незабаром на 30-50 км за лінією розмежування будуть слухати українське радіо і дивитися українські телеканали”.

За лінією розмежування зможуть дивитися українське радіо і телебачення. Про це розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, відповідаючи на запитання журналістів під час перебування в Тренінговому центрі підготовки поліцейських підрозділів поліції особливого призначення “КОРД” (с. Віта Поштова Києво-Святошинського району Київської області), повідомляє прес-служба РНБО.

За його словами, використання вітчизняних розробок систем інформаційного захисту “дозволить ефективно блокувати антиукраїнське телерадіомовлення, вибірково блокуючи як аналогові, так і цифрові канали, які поширюють сепаратистську і російську пропаганду, і в той же час не заважати роботі українського телерадіоефіру”.

Турчинов зазначив, що спочатку технологія, що “на порядок дешевша, ніж іноземні аналоги”, буде застосована уздовж лінії розмежування, і після цього її будуть використовувати вздовж українсько-російського кордону.

Нагадаємо, Турчинов переконаний, що Росія невдовзі розпочне повномасштабну війну.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*