Китай вирощуватиме на Місяці картоплю та комах

Джерело фото: Комсомольская правда

Китайські вчені презентували низку проектів, які вони планують реалізувати у межах національної програми з освоєння Місяця.

Їхня презентація пройшла на Глобальній конференції з дослідження космосу (GLEX 2017) у Пекіні.

Серед представлених концепцій особливо цікавий проект зі створення “Місячної міні-екосистеми”, розробкою якої займаються дослідники з Університету Чунцина. Її ідея полягає в тому, щоб вирощувати на поверхні супутника картоплю і комах на спеціальних мініфермах, – пише ЕкоТехніка.

За словами професора Се Генсін, головного дизайнера проекту, обладнання для роботи системи буде доставлено на Місяць під час місії Чаньє-4 у 2018 році. “Міні-екосистема” фактично буде розміщена в циліндрі 18X16 см, всередині якого міститимуться насіння картоплі і личинки шовкопряда.

Завдання вчених – визначити, чи зможе картопля успішно рости на Місяці, і чи зможуть комахи виживати і розмножуватися у створених умовах. У кінцевому підсумку експеримент стане важливим кроком на шляху освоєння Марсу людьми і створення на ньому повністю автономної колонії.

У цілому, в межах проекту представлено 257 інноваційних ідей, запропонованих дослідниками з 28 різних університетів Китаю. На даний час вони працюють над проектуванням обладнання, необхідного для проведення різних тестів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Місяці є вода.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*