Львівське сміття дісталося Рівненщини

Джерело фото: Сурми Радзивілів

На “козинському перехресті” виявлено близько сорока тонн побутового непотребу.

Під час поверхневого огляду стихійного сміттєзвалища, яке утворилося на в’їзді в село всього за одну ніч, місцеві жителі виявили достатньо доказів того, що неприємним вантажем з ними безцеремонно “поділилася” засмічена по зав’язку столиця Західної України. Про черговий “брудний” рейс звідтіля засвідчують численні візитівки львівських фірм та організацій, касові чеки з торговельних закладів міста Лева, повідомляють “Сурми радзивілів”.

Патрульні поліцейські, які забезпечували нагляд з охорони дорожнього порядку на трасі “Київ-Чоп”, заїхали на автозаправну станцію придбати пальне для службового авто. Там вони й побачили величезну кількість нашвидку вивантаженого сміття.

Власне, самі працівники АЗС, неподалік якої невідомі й залишили десятки тонн побутового непотребу, переконують, що не помітили, коли й хто його вивантажував.

Цей факт тепер розслідуватиме поліція. Проте, високий градус людського обурення спаде ще нескоро: адже прибирання та розчищення придорожньої території від сміття тепер ляже на плечі жителів Козинської об’єднаної громади.

Нагадаємо, працівники газової служби на Дніпропетровщині масово ошукували громадян.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*