НАРЕШТІ! Могилевська розповіла про свого коханого

Джерело фото: RPL.net.ua

Зірка зізналася, що закохана і дуже щаслива.

За словами Наталії, за останні декілька років вона “повністю переосмислила роль стосунків у своєму житті і “відпочила” від неправильних чоловіків”.

“Прямо відповім – кохаю! У моєму житті є чоловік, з яким я можу заспівати замість колискової на вушко п’ять різних версій моєї нової пісні “Я завелась!” і якого це теж шалено заводить”, – зізналася Могилевська, пише “КП” в Україні”.

Закохана співачка не стала розголошувати ім’я коханого, проте розповіла, чим він займається. Могилевська поділилася, що у минулому її чоловік був оператором на ТБ. Зараз же бойфренд артистки серйозно займається йогою.

“Він довгий час працював оператором на ТБ. Не хочу називати його ім’я, можу лише сказати, що він йог. Наше захоплення йогою теж в якійсь мірі нас поріднило, – в найближчому майбутньому ми хотіли б разом поїхати в Гімалаї, щоб помедитувати там, разом відчути чари гір”, – поділилася Наталія.

Артистка додала, що розписуватися закохані не поспішають,  а просто насолоджуються одне одним. За словами Могилевської, вона часто стримує себе, щоб не викласти фото з коханим у фотоблог.

“Мені часом шалено хочеться викласти наші спільні з коханим фотографії в Instagram, але стримую себе, щоб не кричати на весь світ про своє кохання. Адже є чудова і дуже справедлива фраза, – щастя любить тишу”, – наголосила Могилевська.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тепер Джамала заміжня.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*