НАТО підтримує надання летальної зброї Україні

Джерело фото: Експрес

На переконання Кертіса Скапарротті, який є верховним головнокомандувачем збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі, українські військовослужбовці цілком заслуговують на те, аби їм надали летальну зброю від своїх партнерів на Заході.

Відповідну думку головком НАТО в Європі висловив під час слухань в комітеті Сенату США з питань збройних сил, повідомляє Politic.kiev.ua.

Відповідаючи на питання сенатора-республіканця Джеймса Інгофа про можливість надати Україні летальну зброю, Скапарротті підкреслив, що українські військові ведуть боротьбу не на життя, а на смерть: “Вони протистоять так званим сепаратистам, які в дійсності є російськими ставлениками. Росія постачає їм смертоносну зброю і використовує на Донбасі нові військові методи”. Генерал вважає, що західні партнери Києва “повинні посилити українські збройні сили настільки, наскільки це можливо”.

Коментуючи відповідь головкому, сенатор-республіканець Джон Ернст сказала: “Рада чути, що ви підтримуєте надання летального зброї нашим друзям в Києві”. Вона зазначила, що всі підтримують прийняття подібного рішення.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося, що НАТО й надалі підтримуватиме Україну.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*