Портников вважає протести у Росії “московськими прогулянками”

Джерело фото: 24 Канал

Віталій Портников, відомий журналіст та публіцист, у своєму блозі прокоментував акції протесту, які минулої неділі охопили всю Росію.

Про це інформує replyua.net.

За словами експерта, цими днями багато можна почути про сам антикорупційний марш в Росії, про те, що опозиційність Навального фейкова. Натомість, варто задуматися, а до яких наслідків призвели недавні протести в РФ.

“Росіяни дуже мало переймаються тим, що сотнями їхніх співвітчизників жорстоко кидали до автозаків здорових сильних чоловіків не хвилює те, що їх жінок і дітей у них же на очах хапали “омонівці”, тягали за волосся, були. Ніхто з росіян на наступний день навіть не намагався протестувати. Цим і відрізняється київський Майдан від “московських прогулянок”, – вважає Портников.

Він наголосив, що в Україні вже вранці після дня розгону і побиття на вулиці, як відомо, весь Київ вийшов. Людей ніхто не організовував, толком не закликав. З самого початку силовиків було у кілька разів більше, ніж перших протестуючих. Це було стихійне вираження протесту і опору, яке 1 грудня 2013 року вилилося в знаменитий мільйонний мітинг на Майдан. Портников зауважив, що хоча в Росії і Білорусі опозицію називають “кишеньковою”, Путін і Лукашенко бояться саме того, що сталося в Києві – ніким не організованого протесту звичайних громадян.

Нагадаємо, раніше Krugozir.net повідомляв, чи зможе Росія здійснити повномасштабний наступ на Україну.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*