Саакашвілі не стерпів Москалю

Михайло Саакашвілі відреагував на заяву Геннадія Москаля про те, що він готовий забрати у Садового все львівське сміття, якщо на Закарпатті буде знайдений хоч один угорський паспорт.

Раніше голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль у властивій йому вільній формі висловився про власників кількох державних паспортів, зокрема, й голову ДФС України Романа Насірова. Москаля ця тема турбує, про мадяризацію Закарпаття говорять всерйоз і давно. Саакашвілі зазначив, що заява губернатора виглядає невдалим жартом. Чому – Саакашвілі розповів у своєму Facebook.

Згідно з даними Саакашвілі, на Закарпатті мінімум 200 тисяч угорських паспортів.

“На цей раз жарт у Москаля вийшов дуже невдалим. На Закарпатті мінімум 200 тисяч угорських паспортів і головна причина цього в тому, що з Угорщиною і Євросоюзом пов’язаний весь розвиток”, – вважає Саакашвілі.

Екс-президент Грузії детально розповів про мадяризацію на прикладі Берегового.

“Наприклад, я був в Береговому, де всі програми розвитку пов’язані не з Україною, а Угорщиною, всюди прапори Угорщини та Євросоюзу, а у людей годинник йде за Будапештським часом. Українські олігархи розібрали і продали плити аеропорту в Мукачеві і зупинили Ужгородський аеропорт, а люди навіть до Києва літають з сусіднього словацького Кошице”, – розповів Саакашвілі.

Також Саакашвілі додав, що на Буковині понад 300 тисяч людей отримали румунське громадянство.

“В умовах подальшого падіння нашої економіки все це може привести до катастрофічних наслідків. Вихід тільки один – скасування дурних митних бар’єрів, зниження податків і швидкий розвиток”, – впевнений політик і громадський діяч.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявив, що Ляшка фінансує Ахметов.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*