Савченко хоче, аби Україна шантажувала США

Джерело фото: Дзеркало тижня

Не посоромившись прямого ефіру, Савченко запропонувала шантажувати Штати.

Позафракційний депутат Надія Савченко в черговий раз відзначилася скандальною заявою, але це, мабуть, стане перлиною її колекції. Нардеп запропонувала шантажувати США, якщо ті почнуть зменшувати допомогу Україні: на її думку, найкращим стане загроза переходу Києва на сторону Росії.

Про це Савченко заявила в прямому ефірі телеканалу ZiK. Депутат упевнена, що Вашингтон дуже несправедливо чинить з мешканцями України, тому якщо “зухвалі” заяви не припиняться, український уряд з’єднає сили з Росією і почне боротьбу проти американського імперіалізму.

“Почувши таке питання, я просто за своїм характером, людина, яка пройшла через цю чортову російську систему, у мене було б бажання встати і сказати: “Самі впораємося”. Розвернутися і піти. Друге – можна було сказати: “Якщо вам не цікаво, що відбувається на Україні, тоді ми посилимо Росію, і вона стане найсильнішим ворогом проти вас”. Це один з елементів політичного шантажу. Це торги – не хочете підтримувати ви, ми підтримаємо вашого ворога і будемо дружити проти вас”, – сказала Савченко.

Нагадаємо, раніше Савченко заявила, що Україні потрібна смертна кара.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*