Стала відома сума фінансування “ЛДНР” Росією

Джерело фото: Politeka

Росія, швидше за все, забезпечить електроенергією так звану “ЛНР”; вона загалом виділяє близько 150 млн дол. на підтримку жителів ОРДЛО.

Про це заявив народний депутат, екс-голова Донецької ОДА Сергій Тарута в коментарі “112 Україна”.

У відповідь на запитання, чи може Російська Федерація забезпечити електроенергією “ЛНР”, Тарута сказав: “Я думаю, що, швидше за все, це відбудеться, бо на сьогодні, за моєю інформацією, близько 150 млн. дол. у цілому на всі напрямки виділяється РФ для того, щоб територія Донецької та Луганської областей остаточно не вимерла… Зрозуміло, що для 3 млн населення це, можливо, не такі великі гроші, але тим не менше вони допомагають виживати. Враховуючи, що Україна тут не виробила чіткої стратегії, то треба, щоб ці території ще якось могли існувати”.

Він припустив, що Росія, швидше за все, дійсно буде допомагати. Таким чином ця країна хоче показати, що вона є більш гуманною, ніж Україна.

“Я вважаю, що насправді це шкідництво, бо там живуть наші українці і ми їх втрачаємо, ми ще більше віддаляємо їх від України такими рішеннями. Тому, на жаль, ми не бачимо чіткий аналіз можливих наслідків з боку керівництва країни”, — висловив своє ставлення до подій нардеп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Тарута заговорив про відставку Порошенка.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*