Тепер кожен зможе побувати на “МКС”

Джерело фото: cikavosti.com

В дитинстві багато хто з нас замислювалися над тим, як же, напевно, чудово бути космонавтом: бачити Землю з орбіти, милуватися зірками, випробувати на собі невагомість.

Давайте будемо чесними: стати космонавтом – це дуже і дуже складне завдання, досягти якого здатні лише найбільш цілеспрямовані люди, готові витратити роки свого життя на виснажливу фізичну підготовку і навчання. Зате у нас є віртуальна реальність, яка, нехай і не насправді, але може дозволити кому завгодно ненадовго відчути себе мешканцем Міжнародної космічної станції, повідомляє сайт Cikavosti.com.

Для втілення цього проекту в життя співробітники компанії Oculus об’єднали свої зусилля з такими організаціями, як NASA, ESA, а також Канадським космічним агентством.

Метою проекту стало створення реалістичного симулятора для віртуальної реальності, який дозволить перенести гравця всередину МКС і дозволити відчути себе справжнім астронавтом. Водночас симуляція передбачає навчання користувача і навіть виконання реальних завдань на зразок прийому вантажу, що прилетів на космічній вантажівці з поверхні Землі. Мешканці МКС стикаються з подібними речами постійно, а ось гравцям належить все це випробувати на собі вперше.

Зрозуміло, ми з вами навряд чи зможемо об’єктивно оцінити реалістичність всього того, що буде відбуватися в симуляторі, адже ніхто з нас ніколи не був на МКС. Але розробники стверджують, що намагалися зробити гру максимально реалістичною і перенести в неї величезну кількість найдрібніших деталей, з яких складається повна картина життя астронавтів на навколоземній орбіті.

Ви зможете спостерігати за Землею з космосу, дізнаєтеся історію створення МКС, а також у будь-який момент зможете почути розповіді реальних астронавтів про їх перебування на станції, записані у форматі 360-градусних відео. У продаж ця освітня гра повинна надійти вже найближчим часом.

Нагадаємо, раніше Krugozir.net повідомляв, що роботи можуть призвести до масового безробіття серед людей.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*