Тепер від воєнкома не втечеш

Джерело фото: Pro.cn

Всі дані про військовозобов’язаних громадян України тепер будуть в єдиному електронному реєстрі.

Рішення про це ухвалила Верховна Рада, прийнявши в цілому відповідний законопроект №2504а-д, який неодноразово доопрацьовувася.

Як передбачається, Державний реєстр буде єдиною автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою, де зберігатиметься інформація про всіх військовозобов’язаних (призовників). У нього внесуть відомості з ЦВК, Держприкордонслужби, Міносвіти, міграційної та фіскальної служб. Також реєстр поповниться даними військовозобов’язаних (призовників) із облікових карток та особових справ військкоматів.

Реєстр має містити персональні та службові дані військовозобов’язаних громадян України віком від 17 до 60 років, зокрема, відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення.

Власником усієї інформації буде Міністерство оборони, а розпорядником – Генштаб.

Реєстр має допомогти веденню військового обліку; плануванню та виконанню заходів мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом; інформаційному забезпеченню осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо військового обліку.

Нагадаємо, вчора з’явилися нові подробиці нічного конфлікту під Слов’янськом.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*