Терпіти антиукраїнську символіку на святкуванні 9 травня правоохоронці не будуть, – Аваков

Джерело фото: Корреспондент

Правоохоронці не потерплять антиукраїнську символіку та заяви під час святкування 9 травня.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ України з посиланням на главу відомства Арсена Авакова.

Міністр зауважив, що цього року різні політичні сили спробують використати 9 травня, щоб нагадати про себе. “Апологети “Русского міра” в Україні через свої пропагандистські канали розганяють, спекулюючи на почуттях людей, акцію “безсмертний полк”. Не заради тих, хто воював у Другій світовій війні, не заради історичної пам’яті – заради можливості спровокувати – на тлі триваючої агресії Росії – внутрішні конфлікти в українському суспільстві”, – зазначив він і додав: “Мені відомо про плани таких провокацій в столиці і низці міст південного сходу України. Бачимо імена і “задумки організаторів”.

“… на всіх демонстраціях і маршах, запланованих в цей день, підрозділи Національної поліції і Нацгвардії не потерплять ні антиукраїнську символіку, ні антиукраїнські заяви!” – заявив Аваков.

Він зауважив, поліцейські по всій країні отримали дуже чіткі інструкції, тому усі спроби з боку тих, хто прагне провокацій, будуть припинені. “Створювати передумови для внутрішньої дестабілізації через провокаційні символи і дії МВС не дозволить. Така наша відповідальність перед українським народом”, – додав глава МВС.

Нагадаємо, раніше Аваков заявив, що Семенченко – аферист, не гідний мандата.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*