У Чорнобилі масово отруїлися працівники АЕС

Джерело фото: www.ekopedia.rs

Всі постраждалі мають діагноз “Гострий гастроентероколіт” та перебувають на амбулаторному лікуванні.

У м. Чорнобиль Київської області зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції, внаслідок якого постраждало 29 працівників ДПС “Чорнобильська АЕС”.

Як повідомили у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, усі постраждалі мають діагноз “гострий гастроентероколіт” та перебувають на амбулаторному лікуванні.

За попередніми даними епідеміологічного розслідування, захворювання працівників ймовірно пов’язано із харчуванням у їдальні № 19 Державного підприємства “Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС”, що розташована на території АЕС.

Під час обстеження в їдальні відібрано зразки для проведення відповідних лабораторних досліджень та обстежено 20 осіб персоналу їдальні.

Матеріал від декретованих працівників, змиви та харчові продукти перебувають в роботі. За результатами мікробіологічних досліджень, проби водопровідної води відповідають вимогам.

Організовано проведення протиепідемічних заходів. Розслідування триває. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Нагадаємо, раніше Порошенко зустрівся з Лукашенком у Чорнобилі.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*