У Москві побили чоловіка з прапором України

Джерело фото: replyua.net

Представники Федеральної служби безпеки Російської Федерації провели допит, під час якого побили аспіранта факультету історії Московського державного університету.

Він 18-го березня під час фестивалю на честь незаконної анексії Криму з вікна кімнати у гуртожитку розмахував саморобним жовто-блакитним прапором. Про це у вівторок, 21-го березня, пише інформаційне агентство “Медіазона”, передає replyua.net.

За словами іншого аспіранта, який побажав не оголошувати свого імені, його колега з історичного факультету власноруч виготовив прапор України з двох шматків тканини та розмахував ним з власного вікна під час фестивалю на честь 3-ї річниці приєднання українського півострова Крим.

Таким чином, за словами аноніма, чоловік намагався висловити свій протест проти фінансування заходу в той самий час, як місцева влада не може виділити грошей для ремонту гуртожитків. «Його протест не мав під собою політичного підґрунтя», – наголосив аспірант. Пізніше, за його словами, затриманий аспірант вийшов на площадку, де, на його думку, синьо-жовтий прапор буде краще видно учасникам урочистостей. Однак в той момент його затримав охоронець, а через деякий час його забрали люди, які представилися співробітниками ФСБ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія може екстрадувати Януковича.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*