“Вконтакте”: функції, про які ви не здогадуєтесь

Джерело фото: User-Life.com

Не зважаючи на те, що “ВК” – російська соціальна мережа, за популярністю вона перебуває на другому місці серед усіх сайтів в Україні.

На першому, як усі здогадуються, Google.

Проте, чи знаєте ви про деякі корисні функції “ВК”, які використовують не так вже й часто. Якщо ні, то читайте, що пише Innotechnews.com.

Непомітне читання повідомлень

У «ВКонтакте» відправник одразу бачить, що ви прочитали його повідомлення, як тільки ви його відкрили. Але можна зробити так, щоб це послання для нього залишилося непрочитаним. Для цього в адресний рядок браузера треба вставити посилання http://vk.com/im?q=day:12032017, змінивши число на поточну дату. Остання наведена в форматі день: місяць: рік. Це посилання виведе на екран всі повідомлення за вказаний день, з непрочитаними включно. Останні при цьому залишаться зі статусом непрочитаних.

Змінити мову інтерфейсу «ВКонтакте»

Соцмережа дозволяє вибрати, якою мовою вона буде показувати свої меню і опції. Можна, наприклад, вибрати «Радянський» або «Дореволюційний» діалект. Для цього потрібно зайти в «Налаштування» і в підменю «Загальні» перейти у вкладку «Мова». Там можна обрати саме ту, яка більше подобається.

Писати закресленим текстом

В інтернеті користувачам подобається висловлювати свої думки за допомогою закресленого тексту – так можна додати виразності майже будь-якій звичайній фразі. У «ВКонтакте» для набору тексту в такому стилі необхідно перед кожною літерою вставляти код & # 0822 ;

Зробити посилання на профіль

Свої пости можна прикрасити, якщо прибрати з них довгі посилання http на профілі людей або груп. Можна зробити на них гіперпосилання, скориставшись опцією @ id123463106 . Число після @id – це унікальний номер сторінки користувача в «ВКонтакте», для спільноти потрібно використовувати @club. Можна, наприклад, написати: «Моя найкраща подруга – @ id123463106». Під час відправлення соцмережа обробить індекс і при наведенні мишки покаже профіль цієї сторінки у вікні, яке спливає.

Відправляти повідомлення самому собі

Різноманітні посилання і інформацію з інтернету буде зручніше зберігати, якщо відправляти їх не на стіну, а в діалоги. У цьому розділі буде чат, в якому ви самі собі будете відправляти повідомлення. Для цього треба зайти в «Повідомлення», ввести у пошуку своє ім’я і почати діалог.

Отже, тепер ви “озброєні” і знаєте чимало цікавих таємниць “ВК”, які обов’язково колись знадобляться.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Facebook замахнувся на кіноіндустрію.


Новини за темою


2 Comments

  1. Коли буде створено українську соціальну мережу такого ж рівня, як і ВК? У пошуку Google ми можемо бачити декілька різновидів української версії ВК та котра з них найбільш зручна до використаання?

    • Не уявляю де ви бачили у пошуку Google декілька різновидів української версії ВК? Усі аналоги – повне фуфло. Єдиний аналог є – Фейсбук… але і він далекий від ВК за зручністю. Тому є два варіанти, або обходити блокування, або ФБ.

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*