Youtube ввів нові правила для оформлення відео

Джерело фото: The Russian Times

Авторам відео на Youtube тепер не можна додавати в них анотації текст і наклейки з гіперпосиланнями, які з’являються поверх роликів.

Остаточно заборона набуде чинності 2 травня 2017 року: після цієї дати анотації можна буде тільки видаляти, пише YouTube Creator Blog.

“Використання анотацій зменшилося більш ніж на 70 відсотків. Тому, настав час припинити підтримку редактора анотацій. Починаючи з другого травня, ви більше не будете мати можливість додавати нові або редагувати існуючі анотації, тільки видаляти їх. Існуючі анотації будуть продовжувати показуватися тільки під час використання настільного комп’ютера”, – повідомили розробники сервісу.

На зміну анотацій прийдуть підказки і кінцеві заставки, які адаптовані під мобільні пристрої. Крім того, вони працюють і на настільних пристроях.

“Насправді, глядачі взагалі не люблять анотацій, а у середньому вони закривають 12 анотацій, перш ніж  натискають на одну з них. І дедалі більше глядачів відключають анотації взагалі”, – розповів менеджер з продукту Мулі Салем.

Нагадаємо, недавно “Вконтакте” теж отримав нову функцію.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*