Журналісти та військові не заповнюватимуть декларацій

Джерело фото: nkontrol.org.ua

Верховна Рада звільнила від заповнення електронних декларацій контрактників Збройних Сил України, військовослужбовців молодшого офіцерського складу, сержантського, рядового та старшинського складу.

Водночас, парламент зобов’язав подавати електронні декларації осіб, які отримують кошти в рамках реалізації програм та проектів допомоги у сфері боротьби з корупцією. Відповідний проект закону “Про внесення змін до статті 3 Закону України “Про запобігання корупції” (№ 6172) підтримали у другому читанні та в цілому 268 народних депутатів.

Парламент також доповнив розділ другий прикінцевих положень законопроекту новим пунктом: особи, які звільнилися або звільняються від обов’язку подання електронної декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларацію, до набрання чинності цим законом, не подають і до відповідальності не притягуються.

“Закон звільнив від заповнення електронних декларацій контрактників Збройних Сил України, осіб молодшого офіцерського складу, сержантського, рядового та старшинського складу. Бо навіть ті військовослужбовці, хто знаходиться безпосередньо на лінії зіткнення, за законом повинні були подавати декларації. Це нереальна вимога до наших захисників. Крім того, у разі невнесення змін до закону, дані про військових та членів їх сімей опинилися б у відкритому доступі та були б використані ворогом”, – зазначив представник Президента у Верховній Раді Артур Герасимов.

Нагадаємо, раніше Krugozir.net повідомляв, що працівники ЗМІ подаватимуть декларації.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*