Жителів Гуаму попереджають про ядерне бомбардування

Джерело фото: tubemack.website

Острів може стати об’єктом атаки з боку КНДР.

Управління національної безпеки острова Гуам розповсюдило рекомендації для населення на випадок ядерного удару з боку КНДР, пише The Washington Post.

Це двосторінкова брошура, в якій розповідається, як слід діяти в разі ядерної атаки.

Жителів острова попереджають, що під час вибуху не слід дивитися на спалах або ядерний гриб, оскільки це може засліпити. При цьому рекомендується сховатися за укриття, яке могло б захистити від ударної хвилі. Після ядерного удару пропонується зняти верхній одяг, адже він може бути заражений радіацією.

Гуам розташований у західній частині Тихого океану, має статус неінкорпорованої організованої території США, тобто не входить до складу Сполучених Штатів, але є їх володінням. На острові розташовані база ВПС США “Андерсен” і військово-морська база “Апра-Харбор” і проживає понад 160 тисяч американських громадян.

КНДР заявила про плани розробити до середини серпня план атаки території поряд із Гуамом, острові, на якому живуть близько 160 тис. осіб. На ньому розташовані військові бази США. Пхеньян повідомив, що для удару можуть бути використані чотири ракети Hwasong-12, які впадуть приблизно за 40 кілометрів від узбережжя острова.

Нагадаємо, раніше із КНДР уплав втік її житель.


Новини за темою


Прокоментуйте першим

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*